Description
Buy MicroBT Whatsminer M78S Bitcoin Miner
Buy MicroBT Whatsminer M78S Bitcoin Miner. MicroBT Whatsminer M78S (472Th/s) of SHA-256 algorithm with hashing power of 472Th/s at 6550W power consumption.
SPECIFICATIONS
| Manufacturer | MicroBT |
|---|---|
| Model | Whatsminer M78S |
| Weight | 22000g |
| Noise Level | 75db |
| Power | 6550W |
| Voltage | 380 – 480v |
| Size | 401 x 267 x 147mm |
| Power Cable | 16A |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | -5 – 40 °C |
| Humidity | 10 – 90 °C |





Reviews
There are no reviews yet.