Description
Buy Bitmain Antminer X9 XMR Miner
Buy Bitmain Antminer X9 XMR Miner. Antminer X9 (1Mh) of RandomX algorithm with hashing power of 1000Kh/s (1 Mh/s) at 2472W power consumption.
SPECIFICATIONS
| Manufacturer | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer X9 (1 Mh/s) |
| Size w/o | 361 x 219 x 293mm |
| Size with | 630 x 350 x 430mm |
| Weight Net | 17500g |
| Noise level | 76db |
| Fan(s) | 4 |
| Storage Temp. | -40-70 |
| Power | 2472W |
| Voltage | 200-277V |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | -20 – 45 °C |
| Humidity | 10 – 90 % |
| Warranty | 180 Days |





Oscar Flores –
Excellent product!
The item matches the description perfectly. It’s made of high-quality materials and was very well packaged.
The small card included in the package showed a nice touch of kindness and respect.
Very satisfied with the product!
Jan Staron –
Very responsible seller, I bought two devices from them and they arrived on time and well-packaged.
Collin Brian –
Great product and fast delivery. I am thoroughly impressed with the price and product. Thank you very much. I will definitely order again!!!
Justin Crum –
First-class products, excellent quality, I can only recommend this seller. enjoy shopping with you.
Eduardo –
Package received on time with quality components. Easy to set up.
Jose Castano –
Great packaging arrived safe and very happy
Gonzales –
Works grate😊
All good 👍
Mansoor albastaki –
Perfect delivery and everything technically in order. Devices operate very good. cooling is very good
Jeremy Ford –
Very fast delivery. The miner is as the picture. Good quality.
Comtois Stephane –
Works perfectly! Might have to order more now😊
Groger Tann –
Absolutely perfect. I love it works exactly as described and even faster
Lucas –
This product exceeded my expectations and thank you so much for the fast delivery