Description
Buy Bitmain Antminer S23e Hydro 2U Bitcoin Miner
Buy Bitmain Antminer S23e Hydro 2U Bitcoin Miner. Antminer S23e Hydro 2U (865Th) of SHA-256 algorithm with hashing power of 865Th/s at 8650W power consumption.
SPECIFICATIONS
| Manufacturer | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S23e Hydro 2U |
| Size w/o | 509 X 481 X 87mm |
| Weight Net | 42000g |
| Networking Connection Mode | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Power | 8650W |
| Storage Temperature | -20-70 |
| Cooling | Hydro cooling |
| Voltage | 380-415V |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | 20 – 50 °C |
| Humidity | 10 – 90 % |
| Warranty | 365 Days |





Brandy –
Bought 3 of them and all are working perfectly. Will definitely buy more from this seller in the future.
Billy Cole –
Excellent, arrived in perfect condition with excellent packaging, and the device works perfectly.
Gorge correl –
Product was super good within the established delivery time. The packaging was very careful, and the products arrived on time.
Brayan cole –
As described. Very good power supply
Zoran Kostic –
Excellent seller, friendly and reliable.
White Rick –
I’m always skeptical about buying electronics so i took a gamble. Let me tell you, this thing arrived way before it was supposed to & this thing is legit! And this is by far the best looking and performing one. I will be purchasing again. Thanks!
Murphy Xavier –
Fast delivery. Good product. I’m 100% satisfied. I recommend!!
Alfred Liseni –
Quick delivery.. great product. Easy to setup.. will be ordering many more
Petr Vrsecky –
Everything arrived correctly, this is already the fourth time l’ve bought from the store, service is top-notch.
Adrain Paredes –
Amazing seller!
Shipping was fast, and the delivery to my home was incredibly quick.
The seller is very friendly and extremely helpful — one of the best experiences i’ve had on this platform.
Highly recommended!
Randy –
I got mine fast and smooth definitely recommending to my friends at work