Description
Buy Pinecone Matches INIBOX Initverse Miner
Buy Pinecone Matches INIBOX Initverse Miner. Pinecone Matches INIBOX (850Mh) of VersaHash algorithm with hashing power of 850Th/s at 500W power consumption.
SPECIFICATIONS
| Manufacturer | Pinecone |
|---|---|
| Model | Matches INIBOX (850Mh) |
| Fan | 1 |
| Voltage | 200v |
| Weight | 3.05kg |
| Noise level | 60db |
| Power | 500W |
| Size | 196 x 165 x 125mm |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | 5 – 40 °C |
| Humidity | 5 – 95 % |



Indigo Enzo –
Wow I got exactly what I ordered and I love it
Thank you crypto asic shop