Description
Buy Bitdeer SealMiner A2 Pro Air Bitcoin Miner
Buy Bitdeer SealMiner A2 Pro Air Bitcoin Miner. SealMiner A2 Pro Air (260Th) of SHA-256 algorithm with hashing power of 260Th/s at 3790W power consumption.
Bitdeer SealMiner A2 Pro Air is a high-performance miner for the SHA-256 algorithm, offering a hashrate of 255Th/s with a power consumption of 3790W. It weighs 15.5kg and has dimensions of 400 x 195 x 290mm.
Features four fan and operates at a noise level of 75db. The miner also tolerates temperatures from -20 – 50 °C and humidity from 10 – 90 %.
SPECIFICATIONS
| Manufacturer | Bitdeer |
|---|---|
| Model | SealMiner A2 Pro Air |
| Size w/o | 400 x 195 x 290mm |
| Size with | 570 x 316 x 430mm |
| Weight Net | 15500g |
| Fan(s) | 4 |
| Noise level | 75db |
| Storage Temp. | -20-70 |
| Power | 3790W |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | -20 – 50 °C |
| Humidity | 10 – 90 % |





Reviews
There are no reviews yet.